МЕНЮ

Інтернет-приймальня:


тут Ви можете задати свої питання:


ПІБ:  
E-mail:
Область:
Район:
Населений пункт:
Мобільний телефон:
Текст питання (коротко):


Антиспам: каптча



ПІБ + Питання Відповідь
18.03.2021 | Александер грищенко | alexsandergrihenko@gmail.com
Можно без ЗНО поступить за власний щот
Зарахування вступників за кошти фізичних осіб здійснюється виключно за середнім балом документа про повну загальну середню освіту (без складання вступних іспитів та без врахування результатів ЗНО).
14.03.2021 | Перебінос Ілля Сергійович | perebinos2017@gmail.com
Коли подавати документи на вступ? Коли будуть проходити іспити?
Прийом документів за державним замовленням та оформлення особових справ вступників здійснюється з 01.01.2021 року по 01.06.2021 року ГУ(У) ДСНС України в областях (за консультацією можна звернутись до найближчої пожежної частини або за номерами телефонів приймальної комісії училища). Прийом документів за кошти фізичних або юридичних осіб буде здійснюватись приймальною комісією училища у період з 01.07.2021 року по 30.08.2021 року. Попередньо вступні іспити із вступниками на навчання за державним замовленням будуть проведені з 27.07.2021р. по 30.07.2021р. за окремими графіками. Зарахування вступників за кошти фізичних осіб здійснюється за середнім балом документа про повну загальну середню освіту (без складання вступних іспитів).
09.03.2021 | Кулька Роман Васильович | romankulka1990@i.ua
Доброго дня!,чи можливо пройти перепідготовку або підвищення кваліфікації особі, якщо вона працює у Державній кримінально-виконавчій члужбі України?
Перепідготовка або підвищення кваліфікації осіб, які не є працівниками ДСНС України, здійснюється в училищі за кошти фізичних або юридичних осіб за ліцензованими професіями у межах ліцензованих обсягів.
04.03.2021 | Граур Ксенія Євгенівна | graur0506@gmail.com
Доброго дня, хочу вступити до цього університету, але не знаю куда звернутись у своєму місті щоб почати збирати документи і поступити до Вас. Дуже потрібна допомога.
За консультацією та переліком документів, які необхідні для вступу до училища Ви можете звернутись до найближчої до Вашого місця проживання пожежно-рятувальної частини.
25.02.2021 | Мищук Віктор Васильович | kavyn81@gmail.com
Доброго вечора.при вступі до училища (на державну форму навчання)яке потрібно здавати ЗНО з математики?(стандарт чи профільне).дякую
Відповідно із вимогами п. 5.1. розділу IV Правил прийому до училиша в 2021 році конкурсний бал вступників на навчання на перший курс за державним замовленням обчислюється шляхом додавання середнього бала документа про повну загальну середню освіту, переведеного у 200-бальну шкалу оцінювання та середнього бала за вступний іспит з фізичної підготовки.
26.01.2021 | Алдакімов Віталій Андрійович | spl_53@ukr.net
я закінчую училище на електрогазозварника, чи можу я вступити до Вас на навчання на бюджетній основі?
Відповідно із вимогами пп. 1.1.1. пункту 1 розділу V Правил прийому до училища у 2021 році на перший курс навчання за державним замовленням приймаються громадяни України, які відповідають установленим вимогам проходження служби в органах (підрозділах) ДСНС України, віком від 17 років з повною загальною середньою освітою. Вік кандидатів на навчання за державним замовленням обчислюється станом на 31 грудня 2021 року.
12.01.2021 | Мищук Віктор Васильович | kavyn81@gmail.com
Доброго вечора,коли у вас планується "День відкритих дверей" у 2021році?Дякую!
Проведення "Дня відкритих дверей" планується у квітні 2021 року. Формат проведення буде залежати від карантинних та протиепідеміологічних заходів, запроваджених у державі в зв'язку із поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19. Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті.
08.01.2021 | Добринский Виталий Евгеньевич | vdonrinskiy@gmail.com
Можно ли поступить на курсанта?, мне 21 год!
Відповідно до пп. 1.1.1 розділу IV Правил відбору та прийому до училища у 2021 році за державним замовленням приймаються громадяни України, які відповідають установленим вимогам проходження служби в органах (підрозділах) ДСНС України, віком від 17 років з повною загальною середньою освітою. Проте, відповідно до п. 2 розділу ІІІ громадяни України мають право безоплатно здобути в Училищі фахову передвищу освіту на конкурсній основі, якщо вони не здобули фахову передвищу освіту або освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста впродовж восьми попередніх років за кошти державного або місцевого бюджету.